Een prachtig carnavalsseizoen 2020!

20200225 201342We kijken terug op een hele mooie carnaval, met Prins Willem II, Prinses Diana, Jeugdprins Rens en Jeugdprinses Nikki voorop.

Op vrijdag trapte de jeugd af met een prachtige jeugdoptocht die door de straten trok. Met veel geluid en mooie versierde vehicles werd carnaval 2020 opgestart. Met leuke spellen, een moeilijke carnavalsquiz en veel hossen en feesten ging het feest los op de Peelparel. 's Avonds werd het feestje nog dunnetjes overgedaan tijdens de Avond v/d Ouderen, met hierbij naast diverse Peelse artiesten ook Gerard Krol uit Liessel die met mooie liedjes de avond luister bij zette. Uiteraard werd afgesloten met de traditionele loterij, met prachtige levensmiddelen in de prijzenpot.

Zaterdag vertrokken 2 volle bussen naar Deurne om de overdracht van de macht mee te maken. Op het volle plein vol carnavalsliefhebbers lieten de Peelpluimen van zich horen. De confetti waaide door de lucht en de sfeer was opperbest. Ook danken we de Pottenbakkers voor de kratten Hertog Jan die zij "spontaan" aan onze vereniging schonken. Zo'n scepter vasthouden blijft lastig.... Ook de feestjes naderhand in de Potdeksel en de Duitse Abend in de Gouden Helm waren supergezellig en het feest ging tot in de late uurtjes door.

Zondag werd van oudsher opgestart met de H. Mis in de RK Kerk, die werd opgeluisterd door het Kerkkoor (met een nieuw carnavalsnummer) en prachtige lezingen. Henny en Rianne bedankt voor deze mooie mis. Voor het eerst sinds lange tijd waren de Peelpluimen genoodzaakt om vanwege het weer uit te wijken naar een binnenlocatie voor de groepsfoto's. Kids on Stage was weer heel goed verzorgd, met dank aan de jeugd van Helenaveen en iedereen die hen ondersteunt. Samen hebben we er met z'n allen een supermooie middag van gemaakt.

De Jeugdreceptie op maandag was een nieuw concept, dat zeker als een succes mag worden besteld. In een volle foyer werd het jeugdprinsenpaar door familie en bekenden gefeliciteerd, met aansluitend een skôn fisje "carnavallen mi zun allen". De jeugd kon zich helemaal uitleven op de springkussens en in de grote zaal. Ook werden Rob en Sandra van Helmond geëerd met hun 11-jarig lidmaatschap aan onze vereniging. Rob en Sandra: gefeliciteerd en bedankt voor deze mooie tijd. Op naar de volgende 11!

Storm Ellen had weliswaar menig optocht in andere plaatsen in de war gewaaid, in het Peelpluimenrijk was het dinsdag prachtig optochtweer met zon en een lekker temperatuurtje. In een keurig verzorgde optocht werd duidelijk dat Prins Willem II wel iets kweekte.De afsluiting in de Gouden Helm en de residentie was zeer emotioneel na zo'n prachtig seizoen. Er werd nog veel gefeest en gehost en we zijn dan ook trots op iedereen die deze carnaval onvergetelijk heeft gemaakt.

Geen school, geen les, de ballen, Want wij gaan deze carnaval knallen!
Met deze carnaval ben ik niet in de tuinen aan het werk, maar sta ik samen met de Peelpluimen sterk!

Klik hier voor de uitslagen van loterij en optocht

© 2005-2023 CV De Peelpluimen