Programma update seizoen 2022

update 1Beste inwoners van het Peelpluimenrijk,

Hoewel corona nog veel beperkingen oplevert voor carnavalsvierend Nederland, hebben we als vereniging gekeken naar wat er wel allemaal mogelijk is. Zoals jullie al weten gaat Prins Steven I en Prinses Sandy en hun adjudanten voor een regeerperiode van 2 jaar. Voor onze Jeugdprins Falk en Jeugdprinses Fleur en hun adjudanten zal dit helaas niet lukken aangezien hun komend jaar de basisschool zullen verlaten.

We hebben als Carnavalsvereniging de Peelpluimen besloten dit jaar onze trouwe sponsors niet te bezoeken omdat het voor vele van hen ook onzekere tijden zijn. We hopen natuurlijk dat we volgend jaar weer een bezoek mogen brengen aan hen.

Wat hebben we wel besloten:

Donateursactie
Raad van 11 leden en bestuursleden kunnen vanaf zaterdag 22 januari bij iedereen aan de deur komen voor een lidmaatschap of donatiekaart. We hopen op een mooie opbrengst zodat wij weer voor jong en oud toch een mooie carnaval kunnen verzorgen. We hebben de volgende activiteiten in de planning:

Raamversiering
Ieder gezin zal ook dit jaar weer een mooie poster ontvangen met onze heersers van 2022. Wij zouden het waarderen en erg leuk vinden als er weer mooie raamversieringen/creaties te bewonderen zijn in ons dorp. Ons jeugdprinsenpaar en hun adjudanten zullen deze weer gaan bewonderen tijdens hun rondrit door Helenaveen en zullen weer gaan bepalen wie in de prijzen gaat vallen. Dus mensen maak er weer iets moois van!

Bogenbouw
Zaterdag 5 februari zullen we als vereniging weer 2 mooie bogen plaatsen bij Jeugdprins Falk en Jeugdprinses Fleur .

Zittingsavond/Zittingsmiddag
Hier komen we zeer binnenkort op terug met meer informatie. We zijn uiteraard afhankelijk in hoeverre de horeca open mag van het kabinet.

Carnavalszaterdag
In Deurne zal er geen grootschalige sleuteloverdracht zijn, maar op deze dag zullen we op een mooie en ludieke manier de sleutel overhandigen aan ons Jeugdprinsenpaar en hun adjudanten in Helenaveen. Verdere info volgt!

Carnavalszondag
Deze dag zullen we beginnen met een Carnaval mis, daarna zullen we een mini optocht door Helenaveen verzorgen voor ons jeugdprinsenpaar en hun adjudanten. Tijdens deze optocht zal het jeugdprinsenpaar en hun adjudanten jureren voor de raamversiering. Daarna zal er een Jeugdreceptie volgen. Verdere info volgt hiervan.

Uiteraard volgen wij als Carnavalsvereniging de Peelpluimen de dan geldende maatregelen.

We hopen zo met deze activiteiten toch een mooi en leuk seizoen te hebben.

Bestuur CV de Peelpluimen.
Blijf gezond !!!

© 2005-2023 CV De Peelpluimen